Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Konin

Zapraszamy w walentynkowy weekend do Kina Centrum na ,,Planetę Singli 3". Będzie romantyczny film i niespodzianki dla widzów. 


Świetnym pomysłem na walentynkowy weekend jest na pewno kino! 16 i 17 lutego o 18.00 i 20.15 zapraszamy wszystkich zakochanych, jak i tych szukających miłości, na świetną polską komedię romantyczną ,,Planeta Singli 3". Dla naszych widzów będziemy mieli niespodzianki. 

To już trzecia część historii, którą pokochały miliony Polaków. Ania i Tomek wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.