Twórcze przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy w Ślesinie

Artystyczne Warsztaty Wielkanocne odbyły się w sobotę (6 kwietnia) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie. Zajęcia poprowadzili nauczyciele ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Piotra Janaszka w Rychwale, a także z ośrodka zamiejscowego w Ślesinie.
                                                                       
W warsztatach wzięli udział mieszkańcy Ślesina i okolic – dzieci, młodzież oraz dorośli. Uczestnicy wykonali piękne kartki świąteczne, kwiaty wiosenne, pisanki i zajączki, które ozdobią ich domy, świąteczne stoły czy koszyki wielkanocne.

Nie zabrakło także emocji związanych z rozstrzygnięciem konkursów na najpiękniejszą palmę oraz kartkę wielkanocną. Poziom wykonanych prac był bardzo wyrównany, dlatego też postanowiono przyznać równorzędne nagrody. Wyróżnieni zostali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sucharskiego w Licheniu Starym, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Ślesinie oraz wychowankowie SOSW w Rychwale i oddziału zamiejscowego w Ślesinie.

Poza projektami plastycznymi, organizatorzy zadbali także o słodki poczęstunek. Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia o profilu kucharz działającej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym upiekli ciasto dla uczestników artystycznych warsztatów.
Poprzednie Zdjęcie
  • Twórcze przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy w Ślesinie
  • Twórcze przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy w Ślesinie
  • Twórcze przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy w Ślesinie
Następne Zdjęcie

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.