,,Kiedy kota nie ma …” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Komedia w reżyserii Andrzeja Rozhina w Konińskim Domu Kultury 23 października.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Reżyseria Andrzej Rozhin
Scenografia i kostiumy Joanna Pielat-Rusinkiewicz
Przekład Klaudyna Rozhin
Opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz

OBSADA:
MILDRED   Viola Arlak / Katarzyna Skrzynecka
ETHEL   Maja Barełkowska / Anna Gronostaj / Halina Bednarz
HUMPHREY   Wojciech Wysocki / Piotr Zelt / Jakub Wieczorek
GEORGE   Jacek Lenartowicz / Piotr Cyrus
SHIRLEY   Aleksandra Grzelak / Agata Puterko / Marta Bryła
JENNIFER   Marta Wierzbicka / Michalina Sosna / Magdalena Wróbel
 

Kiedy kota nie ma …
Koniński Dom Kultury
23 października 2021 r., godz. 16.00 i 19.00
Ceny biletów: 90 zł
Punkt sprzedaży biletów: KDK tel. 63/211-31-33 w. 29
Organizator – zamówienia zbiorowe:  tel.  531-531-001  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż biletów on-line: www.kupbilecik.pl;  www.biletyna.pl