Plenerowy spływ kajakowy w Koninie w sierpniu 2025

1 min czytania

Zaplanowano kolejną edycję plenerowego spływu kajakowego, który odbędzie się 2 sierpnia 2025 roku. Wydarzenie zachęca miłośników aktywnego wypoczynku do udziału w wodnej przygodzie na lokalnych trasach kajakowych.

Termin i miejsce

Spływ rozpocznie się 2 sierpnia 2025 roku o godzinie 9:00 czasu środkowoeuropejskiego letniego (CEST). Miejscem startu jest lokalizacja pod adresem Dworcowa 2, 62-510 Konin.

Organizacja i przebieg wydarzenia

Wydarzenie jest częścią projektu organizowanego przez Lokalną Organizację Turystyczną Marina oraz inicjatywę “Konin. Tu płynie energia”. Uczestnicy mogą zapisywać się na spływ poprzez dostępne formularze oraz zapoznać się z regulaminem wydarzenia.

Spływ kajakowy jest zaplanowany jako rekreacyjne przedsięwzięcie, które ma na celu promowanie aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz integrację lokalnej społeczności i turystów.

Wsparcie i partnerzy

Wydarzenie wspierają lokalni sponsorzy i partnerzy działający na rzecz promocji sportu i rekreacji, w tym firmy oferujące usługi kajakowe, gastronomiczne oraz fitness.

Autor: info_wydarzenia