Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Konin

Patrycja Markowska, zespół Sound’n’Grace i Danzel to gwiazdy tegorocznych Dni Konina. Będą też zawody jeździeckie Konin Kramp Cup, wieczór filmowy i atrakcje dla dzieci. Impreza odbędzie się od 21-23 czerwca 2019 na konińskich błoniach.

 
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko zacznie się już w piątek, od rana na parkurze pojawią się pierwsi zawodnicy Konin Kramp Cup Mistrzostw Wielkopolski w Skokach oraz Zawodów Regionalnych. Na placu stanie nowoczesne wesołe miasteczko i gastronomia. Wieczorem w kinie pod gwiazdami zobaczymy komedię.
 
Sobota to kolejny dzień zawodów konnych. Tego dnia na dzieci czekać będzie wioska indiańska i pokazy taneczne. Na dużej scenie wystąpią Patrycja Markowska i zespół Sound’n’Grace. Imprezę zakończy zabawa z DJ.
 
Niedziela zaplanowana jest w klimacie westernowym. Przez cały dzień podziwiać będzie można doskonałych jeźdźców w skokach przez przeszkody, a w miasteczku rodem z Dzikiego Zachodu pojawią się kowboje, nie zabraknie muzyki w tym klimacie – wystąpi Honky Tonk Brothers. Na zakończenie na scenie pojawi się Danzel, artysta znany z przeboju Pump It Up. Koncert będzie jednym z kilkunastu organizowanych w całej Polsce z okazji 15-lecia pracy artysty.   
 
Organizatorem imprezy jest Miasto Konin.