Promocje na start w ETOTO. Co warto wiedzieć?

Z każdym rokiem na polskim rynku pojawia się coraz więcej legalnych bukmacherów. Każdy z nich stara się przyciągnąć na swoją platformę nowych użytkowników. Jednym ze sposobów na to jest przygotowywanie oferty powitalnej, która może przyjmować bardzo różne formy. Co swoim graczom oferuje ETOTO? O tym przeczytasz w poniższym artykule!

Czym jest bonus na start?

Zacznijmy jednak od podstaw i wytłumaczmy, czym w ogóle jest tzw. bonus na start, zwany także ofertą powitalną. Najprościej mówiąc, jest to rodzaj premii, którą otrzymuje gracz za założenie kont u danego bukmachera. Najczęściej ma ona formę określonej sumy pieniędzy, którą użytkownik może przeznaczyć na obstawianie kuponów.

Trzeba jednak wiedzieć, że tego rodzaju bonus może przybierać kilka form. Bardzo często jest to bonus od depozytu, czyli dodatkowa suma pieniędzy, którą gracz otrzymuje od bukmachera podczas dokonania pierwszej wpłaty. Warto pokazać to na konkretnym przykładzie. Jeżeli bonus wynosi 100%, a gracz wpłacił na konto 100 zł, to od bukmachera otrzymuje dodatkowe 100 zł do wykorzystania podczas typowania.

Inną formą może być tzw. bonus od depozytu. Są to środki na grę otrzymywane bez konieczności wpłacania własnych środków. Ma to zwykle postać darmowego zakładu. Działa to w bardzo prosty sposób. Nowy użytkownik ma możliwość postawić kupon i jeżeli go wygra, otrzyma wygraną pomniejszoną o kwotę freebetu. Jeśli przegra – nic nie traci ze swoich środków.

Promocja powitalna od ETOTO – na czym polega?

Na początek bardzo ważna rzecz – aby móc skorzystać z promocji powitalnej ETOTO należy założyć konto w serwisie. Jest to bardzo prosty proces. Na początek podajemy adres e-mail, hasło oraz wpisujemy kod promocyjny. W międzyczasie następuje weryfikacja wieku. Po zaakceptowaniu regulaminu i polityki prywatności podajemy jeszcze swoje imię i nazwisko, dane PESEL oraz numer telefonu. I to wszystko, konto założone.

ETOTO posiada ofertę powitalną w wysokości 2222 zł. Obejmuje ona trzy bonusy (400, 600 oraz 1000 zł), a także freebet o wartości 222 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej. Aby uruchomić pierwszy z bonusów, należy dokonać wpłaty na konto o wysokości przynajmniej 1 zł zostanie ona podwojona. Każdy kolejny bonus odblokowywany jest za pomocą następnych wpłat.

To jednak nie wszystko, co przygotowało dla swoich graczy ETOTO. W ich ofercie znaleźć można wiele bonusów przeznaczonych dla stałych graczy jak np. weekendowe koła ratunkowe czy bonus 1000 zł za zaproszenie znajomego. Zachęcamy, aby śledzić blog.etoto.pl, gdzie znajdują się informacje o wszystkich promocjach, a także ciekawostki ze świata sportu.