Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Konin

Pożyczka pozabankowa obecnie jest dość łatwo dostępna. W celu uzyskania niezbędnych kosztów wystarczy wypełnić kilka prostych kroków. Najważniejszym etapem aplikowania o pożyczkę jest weryfikacja tożsamości. Weryfikacja odbywa się za pomocą przelewu z konta klienta na konto firmy. Wysokość takiego przelewu zwykle nie przekracza 1 zł. Jednak co robić pożyczkobiorcom, którzy nie mają kosztów na rachunku lub w ogóle nie posiadają konta bankowego? Wiele firm oferuje takim klientom inne wygodne rozwiązania:

  • weryfikacja  konta bez przelewu;
  • pożyczka udzielana w domu klienta;
  • pożyczka do odbioru na poczcie.

Weryfikacja konta bez przelewu

Do najpopularniejszych sposobów weryfikacji konta bez przelewu stosowanych przez firmy pozabankowe są zaliczane:

  1. Instantor
  2. Kontomatik
  3. GroszConnect
  4. KontoConnect

Za pomocą tych aplikacji wnioskodawca może szybko i bezproblemowo potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu wystarczy wybrać swój bank i zalogować się do bankowości internetowej. Jeśli banku klienta nie ma na liście banków, z którymi współpracuje aplikacja, weryfikacja będzie niedostępna. Wspomniane aplikacji zwykle korzystają z szyfrowanego połączenia i dbają o bezpieczeństwo swoich klientów. Ponieważ wiadomo, że nie każda osoba chcę ujawniać swój stan finansowy i informacje o wykonywanych operacjach. Jeśli nie zdecydujesz się na takie rozwiązanie zawsze możesz wybrać tradycyjny przelew weryfikacyjny.

Pożyczka w domu klienta

Tylko kilka firm świadczy usługi związane z udzieleniem pożyczki w domu. Jest to wygodna opcja dla osób starszych, które nie mogą opuścić mieszkania lub wolą tradycyjny sposób podpisania umowy pożyczki. Taki rodzaj zobowiązania przewiduje niższe wymagania do pożyczkobiorców w zakresie zdolności kredytowej. Oprócz zalet pożyczki udzielane w domu mają też wady. W tym wyższy koszt zobowiązania w porównaniu do chwilówek przez internet. To dzieje się dlatego, że pożyczkodawca musi zatrudnić więcej osób w celu obsługi pożyczki. Przy pożyczkach przez internet wszystko odbywa się online bez zbędnych komplikacji. Więc zanim zaciągać pożyczkę w domu, warto dokładnie przemyśleć wszystkie opcje dostępne na rynku finansowym.

Pożyczka do odbioru na poczcie

Dla osób, które nie mają konta bankowego istnieje jeszcze jedna świetna opcja na uzyskanie gotówki. Taka możliwość stosunkowo niedawno została wprowadzona do oferty firm pozabankowych.  Wybór pożyczki do odebrania na poczcie może być spowodowany zarówno brakiem rachunku, jak i długim czasem spędzonym na dopełnienia formalności. Powodem może być też preferowanie transakcji gotówkowych. Oprócz tego wiele pożyczkodawców korzystają z czeków GIRO. Jest to wygodny sposób na wypłatę gotówki bez konta bankowego. Standardowy czek  GIRO jest wysyłany na adres mailowy klienta w przypadku otrzymania pozytywnej decyzji. Wystarczy go wydrukować i przedstawić na poczcie. Otrzymanie gotówki zależy tylko od godzin pracy poczty.

Podsumowanie

Wszystkie wymienione wyżej metody weryfikacji są bardzo wygodne i proste w obsłudze. Aby sprawdzić firmy, jakie stosują takie sposoby weryfikacji, należy wejść na stronę porównywarki marketpozyczka.pl i wybrać odpowiednie parametry zobowiązania. Dzięki wygodnym filtrom użytkownikom portalu przedstawione zostaną firmy, które oferują weryfikację konta bez przelewu. Pozwala to na szybkie dokonanie odpowiedniego wyboru.

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego - czy to możliwe

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.