Czy uwierzycie, że od światowej premiery, uwielbianej przez miliony fanów komedii „To właśnie miłość”, minęło już 20 lat? Z tej okazji Kino Centrum ma niezwykłą gratkę dla wielbicieli tego świątecznego hitu – czyli wielki powrót „To właśnie miłość” na srebrne ekrany w 20. rocznicę premiery! Zapraszamy 16 grudnia o godz. 16.00.

Film poddany został przeróbkom z wykorzystaniem nowych narzędzi edycji dźwięku i obrazu – do 4K. Brytyjska komedia została też wzbogacona o dodatkowe elementy: reportaż o powstaniu filmu oraz wybór najlepszych scen.

Wielu z nas nie wyobraża sobie świąt bez obejrzenia tego niezwykłego filmu. Znajdziemy w nim gwiazdorską obsadę, chaos, który w życiu bohaterów wprowadza miłość oraz najpiękniejsze, niezapomniane romantyczne sceny. Mamy tu zakochanego premiera, pisarza, który ucieka do Francji, by wyleczyć złamane serce, zamężną kobietę podejrzewającą, że mąż wymyka się jej z rąk, ucznia pragnącego zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole, czy starzejącego się gwiazdora rocka, który chce powrócić na scenę.

Film ,,To właśnie miłość” po 20 latach od premiery znów pojawi się na dużych kinowych ekranach w całej Polsce. I oczywiście w Kinie Centrum również – zapraszamy 16 grudnia – w sobotę o 16.00! Dla wszystkich fanów tej najpiękniejszej świątecznej komedii romantycznej będziemy mieli niespodzianki!