Koniński Dom Kultury, Kino Centrum oraz sieć kin Europa Cinemas zapraszają serdecznie 16 grudnia na świąteczną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum”.


W tę wyjątkową przedświąteczną niedzielę zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na familijną komedię ,,Czarodziejka Lili ratuje Święta”. Opowieść zaczyna się w rodzinnym mieście Lili, w którym trwają przygotowania do Świąt. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Lili postanawia wezwać za pomocą czarów Ruperta - legendarnego pomocnika św. Mikołaja z czasów średniowiecza. Jednak Rupert nie tylko czuje się nieswojo we współczesności, ale jest też coraz bardziej zły, że obecne zwyczaje świąteczne polegają tylko na kupowaniu prezentów. Gość z przeszłości zmienia się w dzikie stworzenie z czasów, zanim oswoił go św. Mikołaj, a Święta stają pod znakiem zapytania. Teraz czarodziejka Lili wraz z jej małym, zielonym smokiem muszą powstrzymać Ruperta, by wszyscy mogli także w tym roku cieszyć się Bożym Narodzeniem. Czy im się to uda dowiemy się już 16 grudnia w Kinie Centrum.

Na wszystkie dzieci, które tego dnia przyjdą do KDK będzie czekać niespodzianka. Pojawi się pewien gość, który mimo przedświątecznej gorączki zgodził się odwiedzić Dzieciaki w Centrum. Każde dziecko otrzyma od niego upominek. Czy domyślacie się kto odwiedzi Kino Centrum 16 grudnia? Zapraszamy o godz. 14.00! Towarzyszyć nam będzie świąteczna, radosna atmosfera! A do tego bilety na film będą kosztować 5 zł.