Komendant Miejski Policji w Koninie mł. insp. Paweł Kiliańczyk spotkał się wczoraj z funkcjonariuszami, którzy odchodzą na emeryturę.

Dla kilkoro z funkcjonariuszy konińskiej komendy nadszedł ostatni element służby policyjnej – przejście na emeryturę. Tradycją jest, że szef oficjalnie żegna się ze swoimi policjantami i zaprasza na spotkanie w tak ważnym dniu.

Właśnie takie spotkanie odbyło się wczoraj 4 lutego w gabinecie Komendanta Miejskiego Policji w Koninie. Ze służbą pożegnało się troje policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą, jeden z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego oraz z Wydziału Ruchu Drogowego. Mł. insp. Paweł Kiliańczyk wraz ze swoimi zastępcami podziękowali funkcjonariuszom za wieloletnią służbą i wręczyli adresy okolicznościowe.

Podobne spotkanie odbędzie się także w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, gdzie tradycyjnie policjanci, którzy służyli co najmniej 25 lat otrzymają od szefa garnizonu wielkopolskiego pamiątkowe zegarki.

Marcin Jankowski


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.