Nowy termin spektaklu ,,Cudowna terapia" to 12 lutego 2022 roku. Bilety zakupione na wcześniejsze terminy wydarzenia pozostają ważne.
 


Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. Małżeństwo to niebo czy piekło? Przekonacie się Państwo oglądając spektakl ,,Cudowna terapia”. Na spotkanie z teatrem zapraszamy do Konińskiego Domu Kultury 12 lutego 2022 roku. Spektakl „Cudowna terapia” zdobył Grand Prix festiwali teatralnych.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?
Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada:
Dominika Ostałowska
Dariusz Kordek
Andrzej Młynarczyk
 
Cudowna terapia
12 lutego 2022 
Koniński Dom Kultury
godz. 17.00

 
Bilety w cenie 90 zł i 95 zł
Kasa KDK
Bilety grupowe : 515 400 723
biletyna.pl
eBilet.pl
kupbilecik.pl