Cleo, Dawid Kwiatkowski, Piersi i Grubson – to gwiazdy tegorocznych Dni Konina. Jedna ze sztandarowych miejskich imprez wraca po dwóch latach przerwy wywołanej pandemią. Wydarzenie odbędzie się w ostatni, przedwakacyjny weekend 17-19 czerwca.

Dni Konina to wydarzenie, które cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Konina, prawdziwe święto miasta wypełnione muzyką i zabawą. Na konińskich błoniach stanie scena, na której wystąpią:

17 czerwca o godz. 19.00 Cleo i Dawid Kwiatkowski. Dzień zakończy FAT BEAT DJ’S TEAM z efektami Piro i Led Show

18 czerwca o godz. 20.00 Piersi i Grubson. Na zakończenie wieczoru FAT BEAT DJ’S TEAM

19 czerwca o godz. 14.00 Artystyczna Niedziela

Będzie też wesołe miasteczko, dmuchańce, food trucki, atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Tradycyjnie podczas Dni Konina w dniach 18-19 czerwca odbędą się 16. Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody z pulą nagród 20 tysięcy złotych. Niedzielną atrakcją będą pokazy umiejętności jeźdźców z Ośrodka Jeździeckiego Kawalkada Horseback Archery, który specjalizuje się w łucznictwie konnym.

19 czerwca zapraszamy na Wojewódzki Konkurs Piosenki Literackiej – to wydarzenie odbędzie się na placu Zamkowym w Koninie. Na scenie przy fontannie wystąpią młodzi uczestnicy konkursu z terenu całej Wielkopolski. Gwiazdą wieczoru oraz przewodniczącym jury będzie Jacek Wójcicki - aktor i piosenkarz związany z legendarną Piwnicą pod Baranami.

19 czerwca zapraszamy także na koncert zespołów wokalnych seniorów działających w Koninie. Seniorzy zaśpiewają na konińskich błoniach w niedzielę od godz. 14.00.
Tego dnia o godz. 15.30 na błoniach wystąpi także zespół Agharta.

Zapraszamy!