KDK Konin: Włodek i Łukasz Pawlik - koncerty Tu płynie JAZZ

1 min czytania
KDK Konin:  						Włodek i Łukasz Pawlik - koncerty Tu płynie JAZZ

Rodzinie i oczywiście jazzowo spotkamy się w Konińskim Domu Kultury podczas drugiego dnia święta jazzu. Gwiazdami Tu płynie JAZZ (14 października, godz 18.00) będą Włodek i Łukasz Pawlik. Artyści wystąpią na scenie KDK w towarzystwie muzycznych przyjaciół.
Bilety na koncert można już kupić w kasie KDK oraz online, w tym na kupbilecik.pl

Na koncert ,,Włodek Pawlik Trio” przygotowywany jest wyjątkowy program. Muzycy zaprezentują utwory z bestsellerowych albumów autorskich lidera formacji Włodka Pawlika: Anhelli” z roku 2005, America” z roku 2015, Night In Calisia” z roku 2014 w wersji na trio, Pawlik/Moniuszko-Polish jazz” z roku 2019.

Na scenie zobaczymy również Łukasza Pawlika. Muzyk zaprezentuje konińskiej widowni utwory z drugiej płyty Łukasz Pawlik Quartet ,,Long-Distance Connections.
Muzyka znajdująca się na płycie łączy w sobie elementy fusion, world-music, elektroniki, ale nie brak tu także akustycznych instrumentów jak choćby fortepian i wiolonczela, po które sięga kompozytor.

**Włodek Pawlik Trio oraz Łukasz Pawlik Quartet

Tu płynie JAZZ
Koniński Dom Kultury
14 października, godz 18.00**

Koniński Dom Kultury,

kdk.konin.pl/zapowiedzi/5815-wlodek-i-lukasz-pawlik-koncerty-tu-plynie-jazz

Autor: krystian