Na koncert Michała Bajora, pełen i wspomnień i autorskich nowości, zaprasza Koniński Dom Kultury. Wydarzenie odbędzie się 11 lutego o godz. 18.00 w sali widowiskowej. Bilety można już kupić w kasie KDK.

 
Artysta przyjedzie do Konina z najnowszym swym projektem ,,No, a ja?”.
Michał Bajor - „No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Artysty.
W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów - trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.
Na krążku są wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah. Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz wspaniali muzycy, współpracujący z nim od lat.
 
Koncert Michała Bajora ,,No, a ja?”
Konińskie Dom Kultur
11 lutego 2023 r. , godz. 18.00
Bilety do nabycia w kasie KDK i online
 
W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, prosimy o nie przyprowadzanie na koncert dzieci poniżej 6 roku życia.


Michał Bajor w duecie z Kayah - No, a ja?