Dziś w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie odbyło się pożegnanie Pana Jerzego Kołodziejczyka, który po 48 latach pracy postanowił przejść na emeryturę. Ostatnie 28 lat spędził w naszej jednostce. Szef konińskiej policji mł. insp. Mariusz Jaworski wraz ze swoimi zastępcami mł. insp. Arturem Rychlińskim i kom. Pawłem Szafrańskim, a także naczelnikiem Wydziału Administracyjno-Gospodarczego kom. Marcinem Jankowskim podziękował Panu Jerzemu za lata rzetelnej pracy oraz życzył wszelkiej pomyślności i zadowolenia z nowo podejmowanych wyzwań.

5 stycznia o godzinie 9:00 Komendant Miejski Policji w Koninie wspólnie ze swoimi zastępcami i naczelnikiem WAG podziękował Panu Jerzemu Kołodziejczykowi za długoletnią współprace oraz zawsze okazywaną życzliwość. Szef konińskiej policji podkreślił jak ważna i nieoceniona jest rola pracowników w sprawnym funkcjonowaniu naszej komendy. Pan Jerzy w całym swoim życiu przepracował ponad 48 lat, w tym 28 w naszej jednostce. Jako pracownik Wydziału Administracyjno-Gospodarczego dołożył niejedną cegiełkę przy modernizacji konińskiej komendy.  

Ciepłymi słowami mł. insp. Mariusz Jaworski wyraził swoje uznanie za lata pracy Pana Jerzego i wzorowe wywiązywanie się z powierzonych mu obowiązków. Życzył także dużo zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym i realizacji wielu nowych wyzwań. Podczas pożegnania, Pan Kołodziejczyk serdecznie podziękował wszystkim za wspólne lata pracy, i za każdy miły gest oraz słowo.

Mamy nadzieję, że każdego dnia będzie Pan z satysfakcją wspominał wszystkie lata spędzone w naszej jednostce.

  • Zdjęcie komendanta, zastępców, naczelnika i pracownika Policji odchodzącego na emeryturę.