O uzależnieniach, emocjach i manipulacjach rozmawiać będziemy z młodzieżą podczas Rocka z Mikołajem. Na muzyczne spotkanie z zespołem Telephatia połączone z profilaktyką uzależnień zapraszamy do Konińskiego Domu Kultury 1 grudnia. Rozmowy z młodzieżą poprowadzą terapeuci: Andrzej Piasecki i Grażyna Graszek. Projekt skierowany jest do uczniów najstarszych klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich. Zapisy na wydarzenie przyjmuje impresariat KDK (tel: 63/ 211 31 33 w. 29) 

Rock z Mikołajem to wydarzenie, które na stałe wrosło w pejzaż muzyczny Konina. W ramach projektu, Koniński Dom Kultury, realizuje program profilaktyczny ,,Psychologia pozytywna, wzmocnienie emocjonalne z profilaktyką uzależnień”. Program ma na celu wzmocnienie samoświadomości młodych osób, nabycie przez nich wiedzy i umiejętności samoobrony przed „wyłączeniem” z życia codziennego i manipulacjami na które są narażeni w życiu codziennym, szkolnym oraz w cyberprzestrzeni.

 Muzyczne warsztaty odbędą się w sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury w piątek 1 grudnia. O godz. 9.00 zapraszamy uczniów klas 7-8 szkół podstawowych, o godz. 12.00 uczniów szkół średnich. Spotkanie trwa około 2,5 godziny.  

 Zajęcia poprowadzą: Andrzej Piasecki i Grażyna Graszek. Oprawę muzyczną zapewni zespół Telephatia.

 

Projekt adresowany jest do szkolnych grup zorganizowanych. Cena biletu 7 zł

Zapisy oraz odbiór biletów do 23 listopada w impresariacie KDK (o udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń). Telefon: 63/ 211 31 33 w. 29

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o wcześniejszy odbiór biletów (do wtorku 28 listopada) w kasie KDK.


Przypominamy, że 1 grudnia o godz. 18.00, w ramach Rock z Mokołajem odbędzie się koncert grupy LemON.

Bilety na wydarzenie kupicie w kasie KDK lub przez zakładkę KupBilet na stronie kdk.konin.pl