Kibicujemy Polakom na Mistrzostwach Europy!
Już w najbliższy piątek rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Do kibicowania Biało-Czerwonym zaprasza nasze miasto, które przygotowało wyjątkową Strefę Kibica. Przygotujcie szaliki, flagi i dobry humor – będzie się działo!
  1. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej startują 14 czerwca.
  2. Polacy zagrają w grupie z Holandią, Austrią i Francją.
  3. Miasto zorganizuje Strefę Kibica na Bulwarze Nadwarciańskim.
  4. Konkursy i atrakcje w przerwach meczów.

W piątek, 14 czerwca, rusza wielkie święto piłki nożnej - Mistrzostwa Europy. Polscy piłkarze, prowadzeni przez Michała Probierza, zmierzą się w fazie grupowej z reprezentacjami Holandii, Austrii i Francji. Mecze odbędą się 16, 21 i 25 czerwca.

Miasto przygotowało specjalną Strefę Kibica, która zostanie usytuowana na Bulwarze Nadwarciańskim, na wysokości Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego. Tam stanie duży ekran diodowy o wymiarach 5x3 metry, na którym będą transmitowane mecze naszej reprezentacji. Dla kibiców przewidziano miejsca siedzące, a także strefę gastronomiczną, która będzie czynna w godzinach rozgrywania meczów.

W przerwach meczów na kibiców czekają dodatkowe atrakcje. Swoje umiejętności zaprezentują największe kluby piłkarskie z naszego miasta. Dodatkowo, odbędą się konkursy wiedzy o piłce nożnej. Nagrodą główną w konkursach będzie atestowana piłka nożna Euro 2024.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego kibicowania naszej reprezentacji! To doskonała okazja, aby poczuć sportowe emocje i wspierać Biało-Czerwonych w drodze do sukcesu. Niech nasze miasto zjednoczy się w dopingowaniu na najwyższym poziomie!


Na podstawie: Urząd Miejski Konin