Plenerowy pokaz tańca zespołu TOP DANCE na Bulwarze
Magiczne widowisko taneczne "Pod Lipeńką - plenerowo" na konińskim Bulwarze przyciągnęło tłumy mieszkańców, którzy mieli okazję podziwiać niezwykłe układy taneczne zespołu TOP DANCE z MDK Konin. To wyjątkowe wydarzenie było podsumowaniem całorocznej pracy tancerzy, którzy teraz zasłużyli na wakacyjny odpoczynek.

Spektakularne zakończenie Roku Artystycznego

Na konińskim Bulwarze odbyło się niezwykłe plenerowe widowisko zatytułowane "Pod Lipeńką - plenerowo", które zgromadziło liczne grono mieszkańców. Było to podsumowanie całorocznej pracy zespołu tanecznego TOP DANCE z MDK Konin. Tancerze zaprezentowali swoje umiejętności w spektakularnych układach tanecznych, które zachwyciły publiczność.

Wydarzenie to było nie tylko podsumowaniem Roku Artystycznego, ale również okazją do wspólnego świętowania przed zasłużonym odpoczynkiem wakacyjnym. Tancerze, którzy przez cały rok pracowali nad doskonaleniem swoich umiejętności, pokazali, że ich wysiłek i zaangażowanie przyniosły imponujące efekty.

Powrót do "Lipeńki" - magia fotografii

Po zakończeniu widowiska, w którym tancerze TOP DANCE MDK Konin zaprezentowali swoje umiejętności, przyszedł czas na cieszenie oka pięknymi fotografiami z tego wydarzenia. Autorką zdjęć jest Olga Marcinkowska, która uchwyciła w obiektywie magiczne chwile i emocje towarzyszące występom. Fotografie te są doskonałym przypomnieniem niezwykłej atmosfery, jaka panowała na Bulwarze podczas tego plenerowego spektaklu.

Zdjęcia Olgi Marcinkowskiej pozwalają wrócić myślami do wyjątkowych momentów i przeżyć na nowo ten niezwykły wieczór. Dla tych, którzy nie mieli okazji być na Bulwarze, stanowią one świetną okazję, by zobaczyć, co ich ominęło.

Zapowiedź wrześniowego powrotu "Pod Lipeńką"

Ci, którzy nie mogli uczestniczyć w plenerowym widowisku "Pod Lipeńką" lub chcieliby zobaczyć je jeszcze raz, mają powód do radości. We wrześniu tancerze TOP DANCE MDK Konin ponownie zaprezentują swoje umiejętności, tym razem na scenie Domu Kultury Oskard. Będzie to doskonała okazja, by ponownie zanurzyć się w magiczny świat tańca i podziwiać mistrzowskie układy taneczne.

Wrześniowy występ w DK Oskard będzie kontynuacją tego, co mieszkańcy mogli zobaczyć na Bulwarze, ale w zupełnie nowej, scenicznej odsłonie. To wydarzenie z pewnością przyciągnie liczne grono miłośników tańca i sztuki.


Wg inf z: Urząd Miejski w Koninie