Wielkoformatowe zdjęcia ślubne z pleneru w Oskardzie - energia w holu

W holu DK Oskard rozkwitła fotografia - duże kadry, ludzie przyglądający się detalom i atmosfera warsztatów. W Konin przyciągnęła zdjęcia z pleneru i sesji ślubnej, podczas którego uczestnicy pracowali pod okiem doświadczonego instruktora. Wystawa pokazuje fragment efektów pracy klubu i zapowiada dalszą prezentację w przestrzeni miasta.
- Hol w Koninie zamienił się w przestrzeń dużej fotografii
- W Oskardzie - od pleneru do miejskiej prezentacji
Hol w Koninie zamienił się w przestrzeń dużej fotografii
W przestrzeni wejściowej DK Oskard wyeksponowano wielkoformatowe zdjęcia powstałe podczas pleneru i warsztatów fotograficznych. Organizatorem jest Koniński Klub Fotograficzny Fajnych Fotografów; uczestnicy podczas sesji realizowali zdjęcia o tematyce ślubnej. Całość powstała pod okiem doświadczonego fotografa Damiana Drewniaka.
Kuratorzy wyselekcjonowali 40 zdjęć, z których w holu pokazano 20 prac. Wernisaż przyciągnął mieszkańców i gości, a ekspozycja podkreśla format prac i ich zdjęciowy charakter - bliskie plany, światło i detale garderoby ślubnej.
W Oskardzie - od pleneru do miejskiej prezentacji
Zdjęcia udostępniono w holu DK Oskard, a organizatorzy zapowiadają kolejną odsłonę w przestrzeni publicznej miasta – prace będą też pokazywane w kwietniu przyszłego roku w jednym z punktów miejskiej ekspozycji. Autorem fotografii i tekstu towarzyszącego jest Mirosław Jurgielewicz.
Dla mieszkańca to okazja, by zobaczyć, jak warsztat wpływa na obraz ślubu w fotografii współczesnej - od techniki wykonywania zdjęć po pomysł na reportaż. Wystawa może zainteresować pary planujące ślub, osoby ciekawiące się fotografią oraz tych, którzy szukają inspiracji na spacer po centrum - prace są duże, czytelne i łatwe do obejrzenia podczas wizyty w Oskardzie.
na podstawie: Urząd Miejski w Koninie.
Ostatnie Artykuły

Młodzież z Konina i powiatu pokazała, kto naprawdę zna ogień

Medyczna filia MBP rozciągnęła Dzień Książki od przedszkola po DPS

Z cichych cmentarzy powstał album, który przywraca pamięć

Konińska biblioteka świętuje książki. To dobry dzień na nową lekturę

O naturze w mieście rozmawiali praktycy. Konin szuka wspólnego języka

Dzieci z Konina zajrzały za kulisy książki w Filii Chorzeń

Hejt to nie anonimowy troll, to kolega z ławki. Jak naprawdę wygląda cyfrowe życie uczniów?

To nie jest już „internet”. To ich codzienność. Co naprawdę widzą młodzi w sieci?

Młodzi plastycy z Konina oddali hołd Ziemi. 32 obrazy w Ferio

Gospodarstwo pod lupą. Rolnicy mogą zdobyć cenne nagrody

Rolnicy z regionu spotkają się w Licheniu na jubileuszowej pielgrzymce

mZUS dla Płatnika w telefonie. Przedsiębiorcy i księgowi zyskują wygodny dostęp

Nie żyje Łukasz Litewka - poseł Lewicy zginął w wypadku

