Dziadek do Orzechów — balet w Koninie

Baletowa magia w samym sercu miasta — 16 grudnia Koniński Dom Kultury zamieni się w pałac pełen świątecznych cudów. Warto wpaść na ten wieczór pełen tańca i muzyki Czajkowskiego — to świetna opcja na rodzinne wyjście lub wyjątkowy wieczór z przyjaciółmi.
16 grudnia (wtorek), godz. 19:00
Miejsce: Koniński Dom Kultury, pl. Niepodległości 1, Konin
Organizator: Koniński Dom Kultury
Bilety online: Pula A (BKB), Pula B (Biletyna) — bilety dostępne w sprzedaży internetowej.
Rezerwacje grupowe: telefonicznie pod numerem 609 866 861 (specjalne zniżki i miejsca obok siebie).
Wydarzenie odbędzie się w centrum miasta, więc łatwo tam dotrzeć.
Szczegóły wydarzenia (Dziadek do Orzechów)
Na scenie Konińskiego Domu Kultury zobaczycie międzynarodową trupę baletową w klasycznej odsłonie „Dziadka do Orzechów”. Spektakl ma być bogato zaaranżowany — pałac Cukrowej Wróżki, zaśnieżony las i pełne detali kostiumy przeniosą widza w bajkowy świat. Muzyka Piotra Czajkowskiego i dopracowane kreacje taneczne gwarantują estetyczne przeżycie na wysokim poziomie.
Dla kogo: wieczór idealny dla rodzin z dziećmi, miłośników baletu i tych, którzy szukają świątecznego klimatu z klasą. Warto zwrócić uwagę na solowe popisy tancerzy i sceny zbiorowe — to one często robią największe wrażenie.
Bilety i rezerwacje
- Pula biletów podzielona na dwie sprzedaże: Pula A i Pula B (sprzedaż online).
- Rezerwacje grupowe z rabatami: telefon 609 866 861 — opiekunka widzów pomaga z miejscami obok siebie.
- Ceny biletów dostępne przy zakupie online (sprawdź odpowiednią pulę przy wyborze daty).
Autor: info_wydarzenia

