Warsztaty kulinarne o wołowinie i nie tylko w Marina Gaj

To nietypowa okazja, by spędzić wieczór w kuchni razem z zawodowym szefem — Dawidem Łagowskim — i odkryć, jak wyciągnąć maksimum smaku z wołowiny oraz zbudować kompletne menu degustacyjne. Zarezerwuj wieczór dla siebie lub zespołu i wpadnij na praktyczne pokazowe gotowanie.
Szczegóły wydarzenia (Warsztaty kulinarne o wołowinie i nie tylko)
18 kwietnia (sobota), godz. 18:00–21:00
Miejsce: Przemysłowa 186, Konin
Cena: 299 zł/os.
Bilety online dostępne na stronie restauracji Marina Gaj. Rezerwacje i informacje pod telefonami: +48 732 658 658, +48 573 995 912 oraz e‑mailem: [email protected]
Uwaga: minimalna liczba uczestników to 6 osób — jeśli nie uzbiera się wystarczająca grupa, termin zostanie przesunięty.
Organizator: Restauracja Marina Gaj, prowadzący: szef kuchni Dawid Łagowski.
O warsztatach i programie
Wieczór będzie wypełniony praktyką i konkretnymi radami — od technik cięcia i przyprawiania wołowiny, przez kontrolę temperatury, po komponowanie talerza tak, by każdy kęs miał swoją historię. W planie jest przygotowanie pełnego menu degustacyjnego składającego się z:
- przystawki,
- zupy,
- dania głównego,
- deseru.
Atmosfera ma być kameralna i interaktywna: uczestnicy będą mogli zadawać pytania, obserwować techniki, a w części ćwiczeniowej spróbować samodzielnie wykonać wybrane elementy pod okiem szefa.
Dla kogo: osoby prywatne szukające inspiracji w kuchni, grupy firmowe chcące zorganizować nietypowe szkolenie integracyjne oraz miłośnicy kulinariów, którzy chcą podnieść swoje umiejętności pracy z mięsem. Praktyczne wskazówki i gotowe pomysły na menu to główne atuty tych warsztatów.
Wydarzenie prowadzone jest przez zespół restauracji Marina Gaj; liczba miejsc ograniczona.
Autor: info_wydarzenia
