Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Konin

Chcemy pokazać, że Konin ma piękne ogrody, balkony i tarasy. Mamy pięknie zazielenione Miasto. Warto pochwalić się pozytywnymi efektami estetycznego zagospodarowania swojej przestrzeni i ukazać ile serca trzeba włożyć w to, żeby ładnie ta przestrzeń wokół nas wyglądała.

Chcielibyśmy umożliwić wszystkim mieszkańcom Konina uczestniczenie w konkursie i wyróżnić Was nagrodami za najładniej zagospodarowane ogrody, balkony i tarasy. Jedne są widoczne z ulic i dodają Miastu urody. Inne są schowane za płotami posesji i cieszą tylko właścicieli, i ich gości. Wszystkie jednak są zielonymi płucami miasta, miejscem wypoczynku i radością dla oczu. Są też wyrazem miłości do przyrody i artystycznego zmysłu tych, którzy je pielęgnują.

W celu zgłoszenia udziału w konkursie należy wypełnić formularz i przesłać 3-5 zdjęć ogrodu, balkonu/tarasu. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 31 lipca 2021 r.

Największa ilość polubień przez internautów wyłoni zwycięzcę w każdej z kategorii (ogród, balkon/taras). 

Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród planowane jest w miesiącu sierpniu 2021r. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane przez sklep Leroy Merlin w Koninie, w tym:

  • za I miejsce: fotel wiszący
  • za II miejsce: meble balkonowe
  • za III miejsce: leżaki

Formularz zgłoszeniowy z dołączonymi zdjęciami w formie cyfrowej, zapisanymi w formacie JPG o minimalnej kompresji, należy przesłać pocztą elektroniczną na adres rewitalizacja@konin.um.gov.pl.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU