Nowoczesne karnisze przysufitowe

Szyny sufitowe to rodzaj nowoczesnego karnisza przysufitowego, który jest montowany bezpośrednio na suficie, a nie na ścianie jak ich klasyczne odpowiedniki. Imponują swoim innowacyjnym i minimalistycznym stylem jak i użytecznością. Karnisze przysufitowe są zwykle używane w sytuacjach kiedy montaż na ścianie nie jest możliwy, np. tam, gdzie sufit jest wysoki. Szyny sufitowe są również przydatne, gdy chcemy stworzyć z zasłon efekt “pływającej kurtyny”, która sięga z sufitu do samej podłogi.

Karnisze przysufitowe dostępne są w najmodniejszych obecnie odcieniach bieli, szarości i czerni. Produkt idealnie nadaje się do montażu w trudno dostępnych miejscach. Z powodzeniem podniesie jakość wnętrza i dopasuje się do każdego typu aranżacji. Szyny sufitowe są bardzo łatwe w montażu. Mocowane są do sufitu za pomocą kołków. Instalacja odbywa się całkowicie we własnym zakresie, a poświęcając odrobinie czasu możemy przez długie lata cieszyć się nowoczesnym wyglądem wnętrza własnego mieszkania. Karnisze przysufitowe zapewnią gustowną i elegancką dekorację wykończeniową górnej części pomieszczenia oraz znacząco podniosą jego ogólny prestiż wizualny.

Coraz większą popularnością cieszy się innowacyjna aluminiowa szyna sufitowa z maskownicą. Takie połączenie sprawia, że karnisze przysufitowe są zupełnie zakryte, a towarzyszące im odpowiednio dobrane zasłony, tworzą niesamowity efekt tak jakby wypływały bezpośrednio z sufitu. Indywidualnie dobrany zestaw wraz z gustownie dobraną tkaniną potrafi ocieplić atmosferę w pomieszczeniu, co sprawi że stanie się dla właścicieli bardziej komfortowe.

Kolejną zaletą karniszy przysufitowych jest ich bardzo niska cena. Oznacza to, że niewielkim kosztem, w bardzo stylowy i modny sposób, można uzyskać ponadczasowy i elegancki dekor. Aluminiowe szyny sufitowe są niezwykle trwałe i mocne. Nie wymagają również specjalnej konserwacji w przyszłości. Odpowiednio zamontowane będą służyć i zdobić pomieszczenia naszych domów przez wiele lat.