W powietrzu czuć już miłość, czyli Dzień Zakochanych w Kinie Centrum! Zapraszamy 14 lutego na walentynkowe pokazy filmów ,,Plan na miłość” oraz ,,Heaven in Hell”. Tradycyjnie nie zabraknie niespodzianek, upominków i atmosfery sprzyjającej miłosnym wyznaniom.


Jesteśmy pewni, że randka w kinie to wciąż jeden z najlepszych pomysłów na świętowanie Walentynek. Kino Centrum przygotowało repertuar zarówno dla wielbicieli komedii romantycznych – i tu zapraszamy na angielską komedię ,,Plan na miłość” oraz dla tych, którzy wolą obejrzeć trzymający w napięciu romans – film polskiej produkcji ,,Heaven in Hell”.

,,Plan na miłość” zobaczymy w Kinie Centrum przedpremierowo 14 lutego o 18.15. To opowieść o Zoe (w tej roli Lily James), która szuka idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Te relacje z Internetu składają się w pasmo komicznych katastrof, co bardzo niepokoi matkę dziewczyny (w tej roli Emma Thompson). Z kolei przyjaciel Zoe, Kazima, przygotowuje się do zaaranżowanego przez rodziców ślubu z dziewczyną z Pakistanu. Jak zakończy się ta zabawna historia - dowiecie się w Walentynki w Kinie Centrum.

Miłośników mocniejszych romansów zapraszamy z kolei na polską produkcję ,,Heaven in Hell” z gwiazdorską obsadą. Magdalena Boczarska, która gra kobietę sukcesu, matkę dorosłej córki, wdaje się w romans z o 15 lat młodszym Maksem, w tej roli przystojny Simone Susinna (widzowie mogą go znać z obu części filmu ,,365 dni”). Magdalena i Simone kochają szalone żywioły, wiatr i gwałtowne morze, ale czy uda im się pokonać przeszkody na drodze do bycia razem i czy głęboko skrywane tajemnice jeszcze bardziej skomplikują ich życie? Koniecznie przybywajcie do Kina Centrum, by się tego dowiedzieć. W Walentynki ,,Heaven in Hell” wyświetlimy o 16.00 i 20.15.

Warto pamiętać, że tego dnia w Kinie Centrum nie zabraknie walentynkowej atmosfery i niespodzianek. Zapraszamy!