W lutym br. z Komendą Miejską Policji w Koninie pożegnało się czterech bardzo doświadczonych policjantów. Każdy z nich po blisko 30 latach służby postanowili zdjąć mundur i przejść na zasłużoną emeryturę.

Szef konińskiej komendy mł. insp. Mariusz Jaworski pożegnał Zastępcę Dyżurnego w Wydziale Sztab Policji KMP w Koninie asp. szt. Adama Dutkiewicza, kierownika II Rewiru Dzielnicowych w Wydziale Prewencji KMP w Koninie asp. szt. Tomasza Goździka, kierownika Pomieszczenia Dla Osób Zatrzymanych w Wydziale Prewencji KMP w Koninie asp. szt. Marcina Cichosa oraz Technika Kryminalistyki w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym KMP w Koninie asp. szt. Roberta Bociana.

Służba w Policji składa się z wielu ważnych momentów i trudnych decyzji. Na końcu tej pełnej wyrzeczeń drogi pojawia się chwila, w której postanawiamy zdjąć mundur i odejść na emeryturę. Taką właśnie decyzję podjęło czterech wyżej wymienionych funkcjonariuszy. Po blisko 30 latach oddania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Konina i powiatu konińskiego postanowili przejść na zasłużoną emeryturę.

Komendant Miejski Policji w Koninie mł. insp. Mariusz Jaworski podziękował policjantom odchodzącym na emeryturę za długoletnią służbę, dotychczasową współpracę oraz godnie prezentowaną postawę. Szef konińskiej policji życzył całej czwórce powodzenia w życiu codziennym oraz podczas podejmowania nowych wyzwań.