Nowy album OK, OK zespołu Łzy, jakie piosenki, gdzie kupić?

Po długim czasie oczekiwania, fani zespołu Łzy w końcu mogą cieszyć się nową muzyką! OK, OK to najnowsza propozycja Adama Konkola, lecz album nie prezentuje tylko nowości wydawniczych. Wydawnictwo jest bowiem pełne dodatkowych, znanych już doskonale utworów, a także wyposażone w idealne dla kolekcjonerów zdjęcia. Jeśli jesteś więc ciekawy, jakie piosenki zawiera i gdzie kupić nowy album Łez, czytaj dalej!

Co zawiera nowy album zespołu Łzy?

Nowy album zespołu Łzy to uczta dla zmysłów fanów zespołu. Wydawnictwo to nie zawiera bowiem samego plastikowego krążka i kartonowej okładki z tekstami. Album OK, OK to bogaty zestaw gadżetów, w których skład wchodzą fizyczne zdjęcia nowego składu zespołu Łzy, z których kilka można obejrzeć na stronie, lzyofficial.pl oraz dość obszerna i solidna książeczka.

Oprócz dodatków zestaw zawiera też oczywiście muzykę. Mówiąc dokładniej, nowy album Łez składa się aż z dwóch dysków CD, które są pełne muzyki Adama Konkola. Warto również wspomnieć, że nowa płyta zawiera sporo świeżych piosenek z nową wokalistką zespołu.

Jakie piosenki są na nowym albumie zespołu Łzy?

Skupiając się na samej muzyce, nowa płyta zespołu Łzy podzielona została na dwie części. Płyta numer jeden zawiera same nowości, które wyszły spod ręki Adama Konkola. Są to więc piosenki, takie jak Jesteś tu gdzieś, tytułowe OK, OK, Na parapecie, Ktoś oraz ekscytująca kontynuacja losów znanej Agnieszki, a więc Agnieszka 2.0, która powinna przypaść wszystkim miłośnikom historii i ciekawostek o zespole Łzy. Druga płyta, na modłę wydawnictwa Łzy 20, zawiera znane już fanom przeboje. Znajdują się tu więc takie hity, jak Agnieszka czy Narcyz.

Kto śpiewa Agnieszkę 2.0 na płycie Łez?

Nie można przejść obojętnie obok faktu, że nowa płyta zespołu Łzy nagrana została przez nowy skład. Szczególnie istotne może wydać się też to, że Adam Konkol podjął współpracę między innymi z nową wokalistką Pauliną Titkin, której głos do złudzenia przypomina ukochaną przez fanów Anię Wyszkoni. Młoda wokalistka, trzymając się klimatu Łez z pierwszego składu, opowiada nową historię Agnieszki i nie tylko z zauważalną energią w głosie.

Gdzie kupić nowy album zespołu Łzy?

Aby kupić albumu OK, OK, najlepiej skierować się do najbliższego sklepu z płytami lub księgarni. Jednym z najlepszych miejsc do zakupu płyty stacjonarnie, jest udanie się do salonu Empik, na przykład w poznańskim centrum handlowym Avenida. Warto również przejrzeć ofertę sklepów internetowych, gdzie ceny często bywają nieco niższe.

Gdzie posłuchać nowych piosenek zespołu Łzy?

W dzisiejszych czasach ekspresowy dostęp do nowej muzyki nie mógłby być łatwiejszy. Jeśli chcesz posłuchać nowych piosenek zespołu Łzy, wystarczy, że wpiszesz odpowiednie hasło w wyszukiwarce YouTube, odnajdziesz najnowszy album Adama Konkola na platformach streamingowych. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nie przepadają za gromadzeniem fizycznych kopii płyt.

Nowy album zespołu Łzy, pt. OK, OK na pewno jest więc wart uwagi. Łączy on w sobie bowiem zupełnie nowe przeboje Adama Konkola, oraz znane od lat hity. Może być to również interesujący przedmiot kolekcjonerski dla najwierniejszych fanów bandu, ponieważ wydawnictwo pełne jest dodatkowych grafik, zdjęć oraz zawiera obszerną książeczkę. Płyta dostępna jest w formie fizycznej oraz cyfrowej, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.