W niedzielę, 1 października Komendant Komisariatu Policji w Kleczewie wziął udział w Marathonie Silesia w Katowicach. Uczestnicy mieli do pokonania dystans ponad 42 km. Tydzień po nim 8 października Półmaraton Cracovia ukończył Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Tym biegiem zdobył koronę półmaratonów.

W niedzielę, 1 października odbył się Marathon Silesia w Katowicach. Do biegu wystartowało ponad dwa tysiące osób. Wśród nich był Komendant Komisariatu Policji w Kleczewie nadkom. Mirosław Kujawa. Przebiegnięcie trasy zajęło mu 4 godz. 10 min. i 07 sekund. Był to już drugi start komendanta na tym morderczym dystansie. Na swoim koncie ma również  3 półmaratony,  Air Many na dystansie 1/8 oraz 1/4 oraz biegi na odległość10 km.

Tydzień po nim Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie nadkom. Wiktor Nawrocki ukończył 9 Półmaraton Cracovia. Tym przedsięwzięciem  zdobył koronę półmaratonów, czyli pięć wybranych półmaratonów w Warszawie, Poznaniu, Grodzisku Wielkopolskim, Gnieźnie oraz ostatni w Krakowie. Pan naczelnik na  swoim koncie ma  ukończonych  kilkanaściet półmaratonów oraz niezliczoną liczbę biegów na krótszych dystansach. Sam jest organizatorem Biegu Służb Mundurowych, które odbywają się każdego roku w Rzgowie.

Jak sami mówią bieganie to ich hobby. Swój wolny czas po służbie już od wielu lat spędzają na biegowych treningach. Ciągle doskonalą się, by osiągać coraz lepsze wyniki. W biegach długodystansowych ogromne znaczenie ma nie tylko ilość wybieganych kilometrów, ale również systematyczność treningów. Dzięki temu pan komendant oraz pan naczelnik  ukończyli kolejne biegi z bardzo dobrymi wynikami.

Pokonanie takich dystansów jest bardzo wyczerpujące i już sam udział w takich przedsięwzięciach zasługuje na dużą pochwałę oraz uznanie. Serdecznie gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów!