Hurra, hurra! Nowe odcinki przygód ukochanej przez wszystkie dzieci bohaterki - Kici Koci, już w grudniu w Kinie Centrum w KDK! Premierę filmu zaplanowano na 8 grudnia, ale my zapraszamy już 2 grudnia o 13.15 na przedpremierowe pokazy w ramach projektu ,,Moje pierwsze wyjście do kina”.

,,Moje pierwsze wyjście do kina” to wyjątkowe seanse w Kinie Centrum skierowane do naj naj najmłodszych widzów. Właśnie wtedy sala kinowa jest specjalnie dostosowana do potrzeb dzieci:

- nie ma całkowitej ciemności w sali kinowej (światła jedynie przyciemnione)

- dźwięk jest odpowiednio ustawiony

- dzieci mają dużą swobodę (możliwość poruszania się z dzieckiem po sali, sala nie jest też całkowicie wypełniona)

- nie obowiązuje całkowita cisza podczas seansu

- przed seansem nie są wyświetlane reklamy

Nasz projekt ma już grono stałych bywalców, którzy w Kinie Centrum czują się fantastycznie, ale oczywiście zapraszamy nowych widzów, wszystkie dzieci, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z kinem.

Drodzy Rodzice! Zastanawiacie się, czy to już ten czas, żeby pójść z dzieckiem do kina? A może obawiacie się reakcji swojej pociechy? Pamiętajcie, że nasz projekt jest idealnym momentem, by spróbować!

,,Moje pierwsze wyjście do kina” to również okazja, by nauczyć dziecko jak się zachowywać w kinie: kupić bilet, pokazać pani przy wejściu do sali, powiedzieć ,,dzień dobry”. Wszystko po to, aby w przyszłości kino czy teatr nie były dla dzieci miejscami obcymi, ale, by czuły się w nich swobodnie.

W sobotę, 2 grudnia o 13.15 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na długo wyczekiwane najnowsze odcinki przygód ulubionej bohaterki książek i animacji – Kici Koci i jej przyjaciół: Packa, Adelki i Julianka. Animowana seria stała się wielkim hitem - została obejrzana przez ponad pół miliona widzów w całym kraju. Kolejne, nowe przygody na wielkim ekranie to kolejne zadowolone małe buzie!

,,Kicia Kocia pod choinkę” to nowe odcinki serii, tym razem w świątecznym wydaniu. W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Seria o przygodach Kici Koci to bestseller wydawnictwa Media Rodzina. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej zostały wyprodukowane przez polskie studio EGoFILM. Animacje te są świetną okazją dla dzieci do nauki cennych lekcji życiowych ale także na wspaniałą rozrywkę.

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

1. Kicia Kocia zima – reż. Marta Stróżycka
2. Kicia Kocia gotuje – reż. Marta Stróżycka
3. Kicia Kocia w pociągu – reż. Dominik Litwiniak
4. Kicia Kocia sprząta – reż. Anna Błaszczyk
5. Kicia Kocia w bibliotece – reż. Anna Błaszczyk
6. Kicia Kocia nie może zasnąć – reż. Marta Stróżycka

7. Kicia Kocia i świąteczna niespodzianka

Cały blok filmowy będzie trwał około 45 min.

Bilety na seans 15 zł. Dzieci do lat 3. zapraszamy do kina za darmo.

A od 8 grudnia Kicia Kocia zagości również w repertuarze Kina Centrum.