Marta Manowska gościem Dicezjalno-powiatowo-gminnych Dożynek

Marta Manowska – prezenterka telewizyjna znana z programu „Rolnik szuka żony” będzie gościem niedzielnych Dożynek Diecezjalno-powiatowo-gminnych w Kramsku. Popularna prezenterka spotka się z mieszkańcami gminy i powiatu konińskiego, na stoisku Wydawnictwa Duszpasterstwa Rolników będzie też podpisywać swoją książkę.

Marta Manowska, prowadząca popularny program emitowany w TVP1, po trzech latach od emisji pierwszego odcinka wyruszyła w podróż po Polsce sprawdzając, jak wygląda życie rolników szukających żon. Owocem tej podróży i spotkań jest książka – „Rolnik szuka żony”, na którą składają się rozmowy z trzynastoma uczestnikami m.in.: Adamem Kraśko, Zbyszkiem Klawikowskim, Moniką Jezior; także z Agnieszką i Robertem Filochowskimi, Anią i Grzegorzem Bardowskimi, Martyną i Pawłem Szachiewiczami, którzy opowiedzieli o swoim uczuciu i obecnym życiu.
Książkę będzie można kupić i podpisać w niedzielę w Kramsku, gdzie o 13.00 w kościele parafialnym św. Stanisława BM uroczystą Mszą świętą rozpoczną się Diecezjalno-Powiatowo-Gminne Dożynki. Po niej rolnicy z diecezji i powiatu konińskiego udadzą się w korowodzie do miejscowego amfiteatru, gdzie o 15.00 rozpocznie się część oficjalna Dożynek. Gwiazdą wieczoru będzie Dziani – cygański książe.
Wszystkich miłośników programu „Rolnik szuka żony” serdecznie zapraszamy w niedzielę do Kramska!