Pierwszy finał dla Orłów!

W rozegranym 9 marca w Hali Sportowej MOSiR w Turku pierwszym meczu finałowym Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Piątkę Turek 3:1.

Zwycięstwo Orłów w tym spotkaniu (25:18, 21:25, 25:17, 25:18) znacznie przybliża drużynę do obrony tytułu Mistrza Wielkopolski w sezonie 2018/2019. Swoją „cegiełkę” do sukcesu w pierwszym meczu finałowym dołożyli też niezawodni kibice, którzy w kilkuosobowej grupie stworzyli kapitalny doping.

Orły już teraz koncentrują się przed drugim spotkaniem finałowym z zawodnikami „Piątki”, które odbędzie się 23 marca o godz. 18.00 w Rzgowie. Pierwszy raz w historii LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza będzie gospodarzem oficjalnych uroczystości Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej podsumowujących rozgrywki III ligi w sezonie 2018/2019.
Zapraszamy na to sportowe wydarzenie.
Pierwszy finał dla Orłów!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.