Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Konin

Dzisiaj Komendant Miejski Policji w Koninie podinsp. Mariusz Jaworski mianował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego asp. szt. Mariusza Pigulskiego.

Większość młodych funkcjonariuszy policji zaczyna swoją przygodę od służby prewencyjnej. To tu zdobywają oni swoje pierwsze szlify i nabierają doświadczenia.

W przypadku asp. szt. Mariusza Pigulskiego również tak było. Służbę na ulicy pełnił ponad 10 lat. Zdobyte tam doświadczenie pomogło mu awansować na stanowisko pomocnika dyżurnego. Dzięki sumiennie wykonywanym obowiązkom, przesuwał się po kolejnych szczeblach kariery. Po dwóch latach został awansowany na stanowisko zastępcy dyżurnego, a po kolejnych sześciu został mianowany na dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie.  

Dzisiaj szef konińskiej policji postawił przed asp. szt. Mariuszem Pigulskim nowe zadania i obowiązki, powierzając mu stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Jesteśmy pewni, że sobie świetnie poradzi z nowymi wyzwaniami. Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów.