Akustyczny koncert grupy LemON zabrzmi 1 grudnia w Konińskim Domu Kultury. Zespół będzie gwiazdą tegorocznej odsłony projektu Rock z Mikołajem. Bilety już do kupienia w kasie KDK oraz online.Igor Herbut zaprasza na spotkanie miłośników akustycznych brzmień oraz wszystkich tych, którzy kochają dobrą polską muzykę

- Jesteśmy wdzięczni za Wasze maile, wiadomości i rozmowy. To dzięki Wam powstał pomysł trasy unplugged – mówi Igor Herbut.

 

LemON to polsko-łemkowsko-ukraiński zespół muzyczny, założony w 2011 roku z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta.

Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. Utwory takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, ,,Scarlett” znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy.

LemON zagrał prawie tysiąc koncertów, zarówno na kameralnych scenach klubowych, jak i przed kilkudziesięciotysięczną publicznością (Woodstock, Wembley Arena, Europejski Stadion Kultury) i był wielokrotnie nagradzany na najważniejszych festiwalach telewizyjnych (Sopot, Opole, EMA, Must Be The Music).

1 grudnia muzycy zagrają w Koninie. To będzie pełen magii, dobrych myśli i oddechu wieczór.

 

LemON

Koniński Dom Kultury

1 grudnia, godz. 18.00

Bilety: 110 zł

Do nabycia w kasie KDK

Oraz online (bez opłaty serwisowej) LemON bilety 1 grudnia Konin