Małgorzata Kubsik z Żychlina finalistką XXIX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu

Uczennica z Żychlina zdobywa laury w ogólnopolskiej olimpiadzie! Zobacz, jak jej sukces otwiera nowe możliwości!
- Małgorzata Kubsik z Żychlina finalistką prestiżowej olimpiady
- Olimpiada w Gdyni: emocje i wyzwania dla młodych talentów
Małgorzata Kubsik z Żychlina finalistką prestiżowej olimpiady
Wielki sukces uczennicy Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie! Małgorzata Kubsik, uczennica klasy 4 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, zdobyła tytuł finalistki Centralnego Etapu XXIX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu, która odbyła się w Gdyni. W rywalizacji wzięło udział blisko 6 tysięcy uczniów z całej Polski, a tylko 60 najlepszych zakwalifikowało się do etapu centralnego.
Olimpiada w Gdyni: emocje i wyzwania dla młodych talentów
W ciągu trzech dni zmagań uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne. Małgorzata znalazła się w gronie 20 najlepszych zawodników, co otworzyło przed nią drzwi do wielu prestiżowych kierunków studiów oraz zapewniło zwolnienie z części teoretycznej egzaminu zawodowego. To nie tylko osobisty sukces uczennicy, ale także dowód na wysoki poziom kształcenia w żychlińskiej placówce.
Uczennicę przygotowywała pani Monika Niespodziańska, nauczycielka przedmiotów gastronomicznych, która z pasją wspiera swoich podopiecznych. Udział w olimpiadzie to nie tylko szansa na rozwój kariery, ale również niezapomniane wspomnienia związane z nadmorskimi urokami Gdyni.
Gratulujemy Małgorzacie Kubsik oraz całemu zespołowi ZSEU w Żychlinie! To wydarzenie pokazuje, że lokalne talenty mogą osiągać wielkie rzeczy na ogólnopolskiej scenie.
Ostatnie Artykuły

Przerwa w dostawie wody na ul. B. Śmiałego potrwa kilka godzin

Konińska skarbnik w Sopocie o pieniądzach samorządów i strategii, która musi działać

Turniej Świetlic w KCK pokazał, że małe sceny robią wielki szum

Llosa porwał koniński DKK - biblioteczna dyskusja bez jednego zgrzytu

Wiosna w Filii “Starówka” - książka, dzieci i ptaszki na gałęziach

Żonkile w Chorzeniu - biblioteka zamieniła historię w ważną rozmowę

ZUS mocniej sprawdzi L4, a orzeczenia wyda też szersza kadra medyczna

Mieszko Minkiewicz w Koninie rozbraja lęki śmiechem i bez litości

Przedszkolaki złapały rytm w Domu Zemełki. Melomanów czeka kolejna odsłona

Konin ruszy biało-czerwonym korowodem - będzie historycznie i głośno

W Kramsku padło ważne pytanie o młodzież, która coraz częściej potrzebuje wsparcia

Żonkile, pamięć i lekcja historii w konińskiej bibliotece

Recital Piotra Pawlaka w Oskardzie skończył się owacją i obietnicą powrotu

