Wakacyjne rytmy porwały młodych artystów podczas koncertu w Konińskim Centrum Kultury

Energia i radość wakacji rozbrzmiały na Małej Scenie Konińskiego Centrum Kultury podczas wyjątkowego koncertu młodych artystów. To wydarzenie było nie tylko muzycznym podsumowaniem roku, ale też prawdziwym świętem talentu i wspólnej pasji.
- Mała Scena Konińskiego Centrum Kultury tętniła wakacyjnymi dźwiękami
- Młodzi wokaliści z Konina zachwycili letnim repertuarem i otrzymali zasłużone wyróżnienia
Mała Scena Konińskiego Centrum Kultury tętniła wakacyjnymi dźwiękami
W sercu Konina, na Małej Scenie Konińskiego Centrum Kultury, odbył się koncert, który zgromadził licznych miłośników muzyki i tańca. Młodzi artyści pod opieką Anny Marciniak – instruktorki wokalu i umuzykalnienia – zaprezentowali swoje umiejętności podczas wydarzenia zatytułowanego „Lato w dźwiękach – wakacyjne przeboje na żywo”.
Na scenie pojawiły się dzieci uczestniczące w zajęciach rytmiki, które wraz z Krystyną Robaszek przygotowały dynamiczne układy choreograficzne. Ich występy pokazały, jak ważna jest muzyka w rozwoju najmłodszych, a entuzjazm małych tancerzy udzielił się całej publiczności.
Młodzi wokaliści z Konina zachwycili letnim repertuarem i otrzymali zasłużone wyróżnienia
Druga część koncertu należała do wokalistów w różnym wieku – od 5 do 31 lat – którzy wykonali znane polskie piosenki o tematyce letniej, przyjaźni i miłości. Usłyszeliśmy między innymi takie utwory jak „Oto lato”, „Piechotą do lata” oraz „Lato czeka”. Występy młodych śpiewaków wzbudziły wielkie emocje zarówno wśród rodziców, jak i kolegów ze szkolnych ławek.
Na zakończenie Anna Marciniak wręczyła swoim podopiecznym dyplomy oraz upominki, składając im jednocześnie serdeczne życzenia udanych wakacji. Wspólne spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania całorocznej pracy i zainspirowało wszystkich do dalszego rozwijania muzycznych pasji.
Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych na kolejne zajęcia już od września – to świetna szansa dla młodych mieszkańców Konina, by odkryć lub rozwinąć swoje talenty pod okiem doświadczonych instruktorów.
Na podstawie: Dom Kultury w Koninie
Ostatnie Artykuły

Integracja PR i SEO: Jeden budżet, dwa cele – jak SerwisyLokalne.pl łączą te światy

Profile stalowe - odpowiedni wybór do inwestycji

Basen Szymanowskiego zamknie się wcześniej przez prace techniczne

Tulipany, pierwiosnek i wiosna w konińskiej Siódemce

Młodzi weszli do gry w Kleczewie i od razu usłyszeli, że zapisują się do historii

Rajd rowerowy z mocnym przesłaniem wraca do Kleczewa

Wielkanocne zajączki i rozmowy przy stole - Starówka połączyła pokolenia

Kwalifikacja wojskowa w powiecie konińskim przebiegła spokojnie i bez zakłóceń

Rolnicy muszą uzupełnić dane w rejestrze. Liczy się termin do 17 czerwca

Ślesin ma miejsce, które pomaga wrócić do ludzi i wciąż przyjmuje nowych

Po 35 latach pisania Tomasz Berestwoski odsłonił, skąd biorą się jego wiersze

Konin oddał hołd ofiarom Katynia tam, gdzie pamięć ma własny skwer

Szachowa armia dzieci w Koninie. 250 zawodników stanęło do półfinałów

